Biuro tłumaczeń Advance – tłumaczenia tekstów na język obcy

Cze 7, 2021 Usługi
tłumaczenia tekstów

Tłumaczenia tekstów z poniższych obszarów opracowywane są przez tłumaczy specjalizujących się wyłącznie w swojej dziedzinie. W przypadku tłumaczeń o szczególnym stopniu trudności wymagających znajomości słownictwa branżowego, prosimy Państwa o przekazanie nam źródła fachowego słownictwa lub umożliwienie konsultacji z przedstawicielem firmy/osobą zlecającą. Na życzenie Państwa dokonujemy weryfikacji językowej i sprawdzenia przetłumaczonego dokumentu przez innego tłumacza.

Tłumaczenia tekstów handlowych, tłumaczenie tekstów reklamowych, tłumaczenia umów

W jakich obszarach życia codziennego prowadzimy przekłady tekstów?

Biuro tłumaczeń Advance
  • Logistyka
  • Handel
  • Elektryka
  • Strony www
  • Marketing i zarządzanie
  • Reklama
  • i tym podobne obszary.

Ponadto tłumaczenia opisów produktów czy tłumaczenia opisów maszyn lub urządzeń to nasz chleb codzienny. Stale wykonujemy tłumaczenia dla firm i instytucji oraz osób indywidualnych.

Tłumaczenia tekstów technicznych i specjalistycznych

tłumaczenia tekstów
tłumaczenia tekstów

Firma zajmująca się przekładem tekstów technicznych (specjalistycznych) Advance-Mk działa już od 2003 roku z dużym powodzeniem na rynku tłumaczeń i realizuje misję tworzenia pozytywnego kontaktu z własną marką. Założona za sprawą jeszcze młodego zespołu, w ciągu wielu lat zyskała uznanie na krajowym rynku. Dzięki współpracy z wieloma specjalistami jesteśmy w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenia. Dzięki takiemu podejściu zyskaliśmy szerokie grono nowych osób. Sprawdź nasze doświadczenie na naszym blogu, jak powinno się przekładać teksty i dokumenty prawne oraz zwykłe. Wejdź na stronę http://advance-mk.pl.

Przez admin

Polskie forum alternatywne to nowoczesna odsłona w pozycjonowaniu stron polskieforumalternatywne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *